Domov

Kto sme ?

Sme kozmetická ambulancia, ktorá funguje v Poliklinike NEXT v Bratislave. Salón Freya esthetic & medical ponúka širokú škálu kozmetických služieb pre ženy i mužov vo všetkých vekových kategóriach. Snažíme sa v tejto oblasti stále napredovať, aby sme uspokojili veľkú škálu zákazníkov. Každá žena a každý muž majú iný typ pleti a iné požiadavky, preto ku každej pleti pristupujeme individuálne a tomu sa snažíme prispôsobiť naše kozmetické ošetrenia. Freya esthetic & medical je zároveň certifikované školiteľské zariadenie.


Čo ponúkame ?

Čo ponúkame ?
Ponúkame široké portfólio kozmetických vyšetrení, stačí si len vybrať.

Mezoterapia

Mezoterapia je ošetrenie, ktoré sa využíva viac ako 50 rokov. Do pleti sa rovnomerne
injektuje gél s obsahom vitamínov, výživných látok a nezosieťovanej kyseliny hyalurónovej. Do pokožky sa tak táto vekom ubúdajúca látka opätovne dodá – výsledkom je
pružnejšia, hydratovanejšia a sviežejšia pleť. Výsledný efekt je jednotný a dokonale
prirodzený.

Mikrodermabrázia

Ide o zákrok, počas ktorého sa pomocou trecích diamantových hrotov a sacej sily uvoľňujúvrstvy pokožky. Je účinný zákrok pre odstránenie jemných vrások, kruhov pod očami,farebných nezrovnalostí a príležitostných jaziev. Stimuluje budovanie konštrukcie kožnýchbuniek a kolagénu. Je to veľmi populárna neinvazívna kozmetická liečba. Pri pravidelnompoužívaní prináša výrazné efekty všetkým typom pleti. Výsledky sú znateľné okamžite.

Masáž tváre a dekoltu

Mašáž sa vykonáva manuálne rukami .Z povrchu pokožky sa pri masáži odstránia zrohovatené častibuniek a uvoľnia sa mazové a potné žľazy. Zároveň sa mechanickým tlakom zvýši prekrveniea vyplavenie toxických produktov metabolizmu z tkanív. Tým sa zlepšuje elasticita a napätiepokožky a pôsobí preventívne proti vráskam.


Všetky vyšetrenia

Kontaktujte nás
V prípade ak máte otázky alebo chcete poradiť.


[email protected]


+421 ‭949 443 057‬

Kde nás nájdete ?

Freya Esthetic & medical

Poliklinika NEXT
Vajnorská 40
831 04 Bratislava

Freya Esthetic & medical

917 01 Trnava